خانهتجهیزات اداریپرينترپرینتر لیزری اچ پی مدل Pro M402d


کد محصول :

قیمت :
تومان

سطح تجربه مورد نیاز : آکبند و نو

کاربرد محصول : آموزشی کاربردی

تمام شده

مشخصات :با محبوبیتی که شرکت اچ پی در بازار پرینترها دارد، کمتر کسی ناآشنا است. این شرکت که کیفیت را سرلوحه‌ی محصولاتش قرار داده، هرساله مدل‌های متنوعی را با کاربری‌های مختلف روانه‌ی بازار می‌کند. پرینتر LaserJet Pro M402d با فناوری چاپ لیزری برای مصارف خانگی و اداری با حجم کاری متوسط معرفی شده است. این دستگاه می‌تواند در هر دقیقه 38 برگ را با فناوری HP ProRes 1200 و 600 به چاپ برساند. پرینتر LaserJet Pro M402d از قابلیت چاپ دورو بهره می‌برد. تمامی مشخصات این پرینتر در سطح متوسطی قرار دارد و در مقایسه با رقیبانی هم چون HL-6180DW از شرکت برادر، برتری محسوسی به خود نمی‌بیند. این دستگاه فاقد درگاه شبکه و اتصال بی‌سیم است. در ادامه‌ی این معرفی با ما همراه باشید

شرکت اچ پی، پرینتر LaserJet Pro M402d را به فناوری چاپ لیزری مجهز کرده است. این محصول ابعاد چاپ A4 دارد و سینی آن 250 برگ را در خود جای می‌دهد و ازاین‌رو برای مصارف خانگی و اداری، با حجم کاری متوسط گزینه‌ی مناسبی محسوب می‌شود. گفتنی است، افزایش ظرفیت با سینی کاغذ آپشنال 550 برگی امکان‌پذیر است؛ بنابراین اگر فکر می‌کنید در آینده حجم کاریتان افزایش خواهد یافت، پرینتر M402d نیاز به تعویض یا خرید دستگاه جدید را حذف می‌کند. سرعت چاپ در پرینترهای لیزری بسیار حائز اهمیت است و در بیشتر مواقع با این ویژگی مورد مقایسه قرار می‌گیرند. سرعت چاپ پرینتر لیزری M402d در حدود 38 برگ در دقیقه‌ است؛ این پرینتر در بین رقیبان هم‌رده‌اش از قبیل HL-6180DW، عملکرد متوسطی دارد.

شرکت اچ پی، پرینتر لیزری LaserJet Pro M402d را به درگاه USB مجهز کرده است و متاسفانه خبری از درگاه اترنت و اتصال شبکه نیست. به دلیل نداشتن درگاه شبکه و امکان‌پذیر نبودن اشتراک‌گذاری این دستگاه، کاربران محیط کاری بایستی امورات چاپی را به کامپیوتری که پرینتر به‌طور مستقیم به آن وصل هستند، ارسال و سپس از طریق آن به چاپ برسانند که امری زمان‌بر خواهد بود.

مدل LaserJet Pro M402d، ازجمله پرینترهای لیزری شرکت اچ پی است که با سینی 250 برگی و سرعت چاپ 38 برگ در دقیقه‌ای برای محیط‌هایی با حجم کاری متوسط گزینه‌ی مناسبی محسوب می‌شود؛ گفتنی است با امکان افزایش ظرفیت سینی، این مدل نیاز به تعویض یا خرید مدل جدید، پس از افزایش حجم کاری را حذف کرده است. پرینتر M402d متون را باکیفیت متوسطی به چاپ می‌رساند و برتری محسوسی نسبت به رقیبانش ندارد. از نقاط قوت این دستگاه می‌توان به، قابلیت چاپ دورو و از نقاط ضعف آن، نبود درگاه شبکه و اتصال بی‌سیم اشاره داشت.

۳۱۰۰ برگ - HP ۲۶A Black LaserJet Toner Cartridge ۹۰۰۰ برگ - HP ۲۶X Black LaserJet Toner Cartridge کارتریج موجود در بسته از نوع HP ۲۶A Black Starter بوده و میزان بسیار کمتری را نسبت به نسخه‌ی اصلی چاپ می‌کند.

نوع نمایشگر دو خطیمحصولات هم گروه

محصولات دیگر

نظرات ، سوال و پاسخ


نام شما :
پیام :
کد امنیتی :
  ارسال