خانهتجهیزات اداریفتوکپيدستگاه کپی شارپ مدل max 266n


کد محصول :

قیمت :
تومان

سطح تجربه مورد نیاز : آکبند و نو

کاربرد محصول : آموزشی کاربردی

تمام شده

مشخصات :شارپ مانند دیگر برندهای ژاپنی، یک برند باکیفیت و شناخته شده در بازار ایران به شمار می‌آید. اسم این برند کافی است .تا خیال شما را از یک محصول بادوام راحت کند. یکی از محصولات شناخته شده‌ی برند شارپ دستگاه کپی است. این دستگاه وظیفه‌ی چاپ و کپی کردن اسناد، مدارک یا هر چیز دیگری را برعهده دارد و یکی از تجهیزات بسیار پرکاربرد اداری محسوب می‌شود.
انواع دستگاه کپی شارپ
برندهای تولیدکننده‌ی تجهیزات اداری، دستگاه‌های خود را بر اساس نوع استفاده‌ی کاربر در ابعاد مختلف و با امکانات متفاوت عرضه می‌کنند. ساده‌ترین دستگاه کپی شارپ، دستگاه کپی سیاه و سفید است.

توانایی‌های این دستگاه بسیار محدود است. و با استفاده از آن تنها می‌‌توان کپی سیاه و سفید گرفت. بنابراین برای افرادی مناسب است که گاهی با این دستگاه سروکار دارند.
دستگاه کپی رنگی، امکانات بیشتری در اختیار شما قرار می‌دهد. کیفیت چاپ تصاویر آن‌ها بهتر است و ظرفیت و سرعت بالایی در چاپ دارند. از این رو برای افرادی مناسب است که در حجم بالا از دستگاه کپی استفاده می‌کند.
اگر می‌خواهید با یک تیر چند نشان بزنید، بهتر است. سراغ دستگاه کپی چندکاره بروید تا خیال‌تان از اسکن، پرینت و فکس احتمالی راحت باشد. این دستگاه را می‌توان در محیطهای اداری و مراکز اختصاصی این حوزه مشاهده کرد. دستگاه‌های چندکاره از قیمت بسیار بالاتری نسبت به سایر مدل‌ها برخوردار است.

در صورت نیاز به مشاوره و کسب اطمینان بیشتر می توانید با کارشناس ما تماس بگیرید.

محصولات هم گروه

محصولات دیگر

نظرات ، سوال و پاسخ


نام شما :
پیام :
کد امنیتی :
  ارسال