درباره ما

بهترین انتخاب برای پروژه بعدی شما

We are Porto, We CreateBuildDevelop Solutions

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce elementum, nulla vel pellentesque consequat, ante nulla hendrerit arcu, ac tincidunt mauris lacus sed leo.

متخصصان حرفه ای

تعمیرگـاه مرکـزی شارپ با همکـاری آموزشگـاه فنی و حـرفه ای فنـی بـرق همـواره با برگزاری دوره های آموزشی برای کارآموزان به صورت تئوری وعملی و سپس همراهی آنها با متخصصان خبره تعمیر دستگاه کپی شارپ به عنوان دوره کارآموزی، همواره درصدد گسترش تیم فنی خود می باشد

رسالت ما

ما معتقدیم با آموزش تعمیرات دستگاه فتوکپی شارپ به کارآموزان در عین گسترش تیم فنی که به خدمت رسانی بهتر و سریعتر نمایندگی دستگاه فتوکپی شارپ کمک می کند، تیم متخصص و آموزش دهنده ما هم همواره با مطالعه منابع جدیدی که برای آموزش به آن نیازمندند، بروزترخواهند بود

چرا فردنگار

گروه ماشینهای اداری فردنگار، با بیش از ۲۶ سال‌ تجربه در فـروش و سرویس دهی و ارائه خدمات پس از فروش به‌ خوبی به این نتیجه رسیده است که تمامی لوازم اداری که سازمان ها و ادارات با آنها به صورت روزمـره سروکار دارند، نقشی حیاتی در کارکرد درست آن سازمان ها دارند و در صورت خرابی، قسمتی از کار آن سازمان مختل خواهد شد.

۰
+
کاربر راضی
۰
+
سال تجربه
۰
%
تضمین کیفیت

گروه ماشین های اداری فردنگار

نمایندگی رسمی دستگاه فتوکپی شارپ ، تمامی آن چه از یک نمایندگی انتظار دارید را در اختیار شما قرار خواهد داد. آیا به دنبال سرعت در ارائه ی خدمات هستید؟

  آیا می خواهید دستگاه شما با کیفیت عالی تعمیر شود؟ آیا به دنبال هزینه ی مناسب و گارانتی معتبر پس از تعمیرات هستید، ما تمامی انتظارات شما را برآورده خواهیم کرد. پس از تعمیرات دستگاه این امکان فراهم شده است که، انتقادات و پیشنهادات خود را با واحد (ارتباط با مشتریان) مطرح نموده و از خدمات این مرکز بهره مند شوید.